Grudniowe plany Sokolików

Zaczynamy ostatni miesiąc roku kalendarzowego. Spieszymy więc poinformować o wydarzeniach jakie w tych dniach będą mieć miejsce w Sokolikowej Rodzinie. W związku z okresem Bożonarodzeniowym, z zajęć treningowych nie powinno wypaść zbyt wiele. Nie odbędą się tylko te zajęcia, które wprost wypadają w Święta, lub w związku z nieczynnymi w tym okresie szkołami.

Dnia 3 grudnia grupa z rocznika 2007 (trenerzy Krzysztof i Robert) jedzie na turniej halowy do podtarnowskiej Pleśnej. Zbiórka na Rynku o godz. 7.00. Lista zawodników będzie przedstawiona na treningu.

W następny weekend, 10 grudnia zaplanowane są rozgrywki Park M Ligi Popradzkiej. Gramy w Łukowicy - Sokoliki C i w Rytrze - Sokoliki A i B. Początek zawodów w obu lokalizacjach o godz. 9.00.

Na 13 grudnia na godz. 17.00 zaplanowaliśmy Sokolikowe Mikołajki. Tak jak w poprzednik roku, impreza odbędzie się w kinie Sokół. W programie, niestety zamiast treningów wypadających w tym dniu, spotkanie ze Świętym i projekcja filmu o (mamy nadzieję) tematyce sportowej - wszystko w rękach Pana Ryszarda Garwola.

W przerwie między Świętami a Nowym Rokiem (27 grudnia, godz. 9.00) zaplanowany jest start rozgrywek Małej Ligi Popradzkiej U-9, której organizatorem jest UKS GOL Łącko. W tych zmaganiach wystąpią dwie ekipy Sokolików - A, tj., rocznik 2008 trenera Maćka i B, czyli 2009 trenera Tomka. Szczegóły dotyczące terminu w terminie późniejszym.

Planujemy również jeszcze w grudniu przeprowadzenie Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Klubu. O terminie poinformujemy w osobnym komunikacie.

rm