Nabór do Sokolików! Zapisz swoje dziecko!

Uczniowski Klub Sportowy Sokoliki ogłasza dodatkowy nabór dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat oraz nowy nabór dla chłopców i dziewczynek urodzonych w 2014 i 2015 roku!

Zajęcia w UKS Sokoliki Stary Sącz to niezapomniana przygoda, wpajanie zasad piłkarskiego rzemiosła oraz podnoszenie swoich umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Dla najmłodszych natomiast nasze zajęcia to przede wszystkim świetna zabawa, możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz wpajanie zamiłowania do sportu.

Naszymi celami są między innymi nauka współzawodnictwa, nauka bycia częścią grupy, nauka i doskonalenie elementów techniki piłkarskiej. Wszystkie te elementy staramy się przekazać poprzez dobrą zabawę.

Nie czekaj! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Sport to świetna alternatywa dla komputera!

Zapraszamy do kontaktu:
505752007 Paweł Marduła
Lub napisz do nas na Facebook