2010 na API w Zakopanem!

Wiele emocji towarzyszyło grupie 2010 w pierwszym kilkudniowym wyjeździe! Dla dzieciaków było to ogromne wydarzenie, na którym emocje szalały jak nasi chłopcy na boisku. Sokoliki spisały się bardzo dobrze, jeśli chodzi o sam wyjazd, a trener był zadowolony z samodzielności, oraz zachowania swoich podopiecznych.

Postawy piłkarskiej nie oceniamy dlatego, że celami wyjazdu była nauka zachowań podczas takich wyjazdów oraz hartowanie charakterów. Podczas trzech dni zwiedzaliśmy miasto, byliśmy na Gubałówce pod Nosalem oraz czerpaliśmy energię z pięknej pogody. Wycieczka to nie tylko trzydniowy pobyt, ale również bardzo dużo gry w piłkę! Mogliśmy się zmierzyć z wieloma wspaniałymi drużynami. Szczególnie zaimponowała nam gra miejscowego KS Zakopane oraz gości z Ukrainy Lokomotiv Kijów - którzy wygrali wszystkie mecze,nie tracąc ani jednego gola!

Dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie i możliwość konfrontacji - turniej był bardzo dobrze zorganizowany i z pewnością pokażemy się w Zakopanem ponownie!

GALERIA Z WYJAZDU