Zwycięstwo Sokoła II z Dunajcem w Lidze Młodzika

29 września młodzicy tr. Kuby rozegrali mecz z Dunajcem Nowy Sącz. Liczna kadra Sokoła zaczełą mecz dosyć nerwowo, czego efektem było prowadzenie gości po pierwszej połowie 0-1. Druga odsłona meczu to "majstersztyk" w wykonaniu Starosądeczan. Mądra i ambitna gra wszystkich zawodników przynosi efekty... aplikują rywalom 7 bramek tracąc tylko 2. Zasłużony końcowy sukces (7-3) sprawił dużo radości i satysfakcji młodym piłkarzom oraz kibicom, którzy tłumnie przybyli na stadion.
Brawa za walkę, wiele ciekawych akcji, zwycięstwo nad mocnym przeciwnikiem i pierwsze punkty w lidze!
Tak trzymać !

Kadra Sokoła II: Chlipała Wojciech, Maciuszek Konrad, Gancarczyk Karol, Ogorzałek Jakub, Pierzga Luca, Gruca Bartek, Tokarczyk Max, Buchman Szymon, Wastag Michał, Kantor Mateusz, Brzozowski Artur, Pałubiak Maricn(Olaf), Szczygieł Oskar, Chlipała Jurek, Nosal Kamil, Porębski Kamil, Sikoński Jakub,Cabała Miłosz.