Sokoliki wygrywają LIGĘ EUROPY! w Gorczańska CUP!

Grupa Skrzaty 2010 trenera Pawła 17 Czerwca wybrała się do Świdnika na GORCZANSKA CUP. Podziękowania dla Uranu Łukowica i Mariusza Tokarczyka za organizację oraz zaproszenie na te zawody. Pomimo kiepskiej pogody organizacja na wysokim poziomie. Dla naszych Sokolików był to sprawdzian niemal rocznej pracy dzieciaków oraz ich wiernych kibiców - rodziców. Ta druga grupa spisała się na "5", gorąco dopingując dzieci w tym deszczowym dniu i pomagając trenerowi za co wielkie podziękowania.

Nasza drużyna na czele z niezawodnym kapitanem Marcinem "Milionem" Tomasiakiem spisała się na "5" z plusem. Mimo tego, że nie awansowaliśmy do LIGI MISTRZÓW przez gorszy bilans bramkowy to w LIDZE EUROPY zdominowaliśmy przeciwników wygrywając wszystkie mecze i zdobywając puchar.

Podsumowując wygrywamy 7 meczów, tylko jeden remis oraz jedna porażka. Dodatkowo na pochwałę zasługuje fakt, że z pośród 18 drużyn straciliśmy najmniej bo tylko 3 bramki.

Sokoliki wystąpiły w składzie:

Marcin "Milion" Tomasiak - kapitan, Dawid Szarata - bramkarz, Marcin Hebda, Karol Barnach, Mateusz Zarabski, Jan Głębocki, Jakub Chochorowski, Stanisław Stawiarski, Jakub Trojan. Tomasz Trojan - kierownik. Paweł Marduła - trener.