Uwaga! Rozpoczynamy nabór do najmłodszej grupy Sokolików!

Niedługo w przedszkolach i szkołach pojawią się plakaty informujące o rekrutacji w naszym Klubie. Niemniej jednak już dziś o tym informujemy i zapraszamy!

Zapraszamy najmłodsze dzieci chcące w przyszłym sezonie piłkarskim uczęszczać na zajęcia organizowane przez UKS Sokoliki. Zaproszenie nasze kierujemy szczególnie do dzieci urodzonych w roku 2009 i młodszych.

ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI od 17.30 do 18.30 i CZWARTKI od 16.30 do 17.30

Bardzo ważną informacją jest, że po raz pierwszy w historii Klubu, nie będziemy prowadzić równoległych rekrutacji do grup, które już w ramach UKS Sokoliki istnieją i trenują. W wypadkach zgłoszenia się chętnych do uprawiania piłki nożnej w ww. grupach, zaprosimy ich na 2-3 tygodnie obserwacji na zajęciach.

I jeszcze kilka zdań o pozostałych sokolikowych grupach. Kończą się wakacje, od początku sierpnia, tak jak umawialiśmy się na zakończeniu sezonu na przełomie czerwca i lipca zapraszamy dzieci na zajęcia. Trenerzy więc już są, treningi się odbywają, aż by się chciało powiedzieć że wszyscy ostro trenują! Szkoda, że liczne są tylko dwie grupy - najstarsza i najmłodsza. Patrząc na frekwencję pozostałych mogę powiedzieć, że trenują sami trenerzy - Kuba i Maciej, a sokoliki lub ich rodzice nie dostrzegają najwyraźniej naszych zaproszeń, zwłaszcza tych przesyłanych sms'em. Niepokojące zjawisko...