Park M Liga Popradzka rusza!

Ruszamy!

Jak zwykle na przełomie listopada i grudnia rozpoczynają się rozgrywki Ligi Popradzkiej U-11 organizowane przez UKS Sokoliki Stary Sącz. W tym roku dla kibiców oraz piłkarzy mamy dwie nowinki. Pierwsza, to liczba drużyn - jest ich 10, a więc w sumie aż ...180 meczów do zagrania w terminie do końca marca! I druga nie mniej ważna - mamy patrona tytularnego. Została nim znakomita starosądecka firma Park M, od lat współpracująca i wspierająca starosądecki sport. Od samego początku istnienia Ligi, jej patronem honorowym jest Burmistrz Miasta i Gminy Stary Sącz, Pan Jacek Lelek. Wśród uczestników są stali bywalcy Ligi z Muszyny, Rytra, Łącka, Szczawnicy i Kamionki Wielkiej.

Początek rozgrywek od godz. 9.45. Ok godz. 12.15 oficjalne rozpoczęcie, a potem zaczniemy grać w grupie drugiej.

W turnieju nr 1 grają:
MUKS Mineralni Krynica (dawna Muszyna), Sokoliki A, Sokoliki B, UKS GOL Łącko A i Jarmuta Szczawnica
W turnieju nr 2:
Sokoliki C, Poprad Rytro, Skalnik Kamionka Wielka, Uran Łukowica i UKS GOL Łącko B
Zapraszamy serdecznie!