Odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

W ostatni dzień lutego w starosądeckim ogólniaku, obyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze klubu UKS Sokoliki. Porządek obrad przewidywał:

Zapoznanie się ze sprawozdaniem merytorycznym i finansowym za rok 2015 i 2016; Przeprowadzenie wyborów w związku z upływem kadencji obecnego Zarządu Klubu; Przedstawienie planu działalności na rok 2017 i 2018; Wolne wnioski i dyskusja. Podjęte zostały cztery uchwały w sprawie:

1. Przyjęcia sprawozdania o działalności merytorycznej i finansowej Klubu za lata 2015 i 2016,
  2. Udzielenia absolutorium ustępującemu Zarządowi
  3. Przyjęcia uchwały w sprawie wyboru Zarządu Klubu,
  4. W sprawie przyjęcia planu działalności sportowej i finansowej Klubu na rok 2017.

W skład wybranego nowego Zarządu wchodzą: Robert Mysior - Prezes, Krzysztof Szewczyk - Sekretarz, Anna Tokarczyk - Skarbnik oraz Małgorzata Dziarmaga i Andrzej Fryc jako Członkowie Zarządu. Wybrano również Komisję Rewizyjną w składzie: Aneta Mamala - Przewodniczący oraz Edyta Król i Barbara Porębska jako Członkowie Komisji.

W zakresie planów działalności na rok 2017 zaproponowany został harmonogram imprez i zawodów sportowych, które są stałym elementem naszej działalności. Chodzi tutaj o: halowy turniej zimowy (odbędzie się 11 marca), uczestnictwo w "Dechmann'ie", Turniej Sokolika (16-18 czerwca), Sokolikowy Dzień Dziecka, Mikołajki, Ligę Popradzką oraz udział grupy młodzików występujących jako Sokół II w lidze OZPN. Oprócz tego, każda grupa treningowa bierze udział w innych turniejach i zawodach, na które jesteśmy zapraszani. W sezonie 2015/16 wzięliśmy udział w 23 takich turniejach.

W trakcie wolnej dyskusji część uwagi poświęcono również składce członkowskie, zwłaszcza zaległościom w jej opłacaniu. Składka w dalszym ciągu wynosić będzie 30 zł. Niestety na dzień 28 lutego zaległości wynoszą aż 4.080 zł. Przypomnieć więc należy, że składka członkowska jest obowiązkową całoroczną składką na rzecz Klubu, w żaden sposób nie związane z tym, czy dziecko uczestniczy w zajęciach. W bieżącym sezonie, z związku z tym, że odpłatnie wynajmowaliśmy salę w Rytrze, dwie grupy tam trenujące (2006 trenera Kuby i 2007 Krzysztofa i Roberta) opłacają składkę w wyższej kwocie - 50 zł. Bardzo prosimy o uregulowanie zaległości. Podkreślić należy, że zaleganie z opłacaniem składek przez 6 miesięcy powoduje skreślenie z listy członków Klubu.

rm