Zakończenie ligi traktor 4x4 w Łukowicy w kategorii U-8!

Po trzech miesiącach gry na parkiecie w Łukowicy zakończyliśmy zmagania ligi dla rocznika 2010. Rozgrywki zorganizowane zostały przez klub Uran Łukowica, a sponsorem był Pan Mirosław Morzywołek właściciel firmy Traktor 4x4. Dziękujemy za zaproszenie do udziału w tej lidze i możliwość rozwoju naszych sokolików.

Ostatni zjazd został podzielny na dwa dni - w sobotę rywalizowały drużyny, który uplasowały się w drugiej części tabeli: Korona Beskidu, Bart-Gol Tęgoborze, Dunajec B Nowy Sącz, Płomień Limanowa i Grizzlies Barcice. Następnego dnia, w niedzielę grały drużyny z górnej części tabeli mianowicie: Sokoliki Stary Sącz, Dunajec Nowy Sącz, Kolejarz Stróże, Sandecja Nowy Sącz i gospodarz Uran Łukowica. Rywalizacja na zakończenie zmagań miała charakter towarzyski,graliśmy bez klasyfikacji, a na koniec organizatorzy wraz ze sponsorami wręczyli każdemu pamiątkowy medal,tak aby każdy mógł poczuć się zwycięzcą.

Sokoliki reprezentowali:

DawidSzarata, JakubŁubik, JakubChochorowski, Jakub Trojan, Karol Barnach, Karol Olszowski, Jan Głębocki, StanisławStawiasrki, Aleksander Stawiarski, MateuszZarabski, Adam Jeziorek, Ewelina Tomasiak, Marcin Tomasiak, Tomasz Bochniarz i Bartosz Czyżycki. Trener PawełMarduła.

Zdjęcia autorstwa Pani Moniki Bochniarz

Był to już ostatni turniej halowy rocznika 2010 w tym sezonie, trenujemy dalej i czekamy na wiosnę!

W najbliższą sobotę w Rytrze rocznik 2011 będzie rywalizował w festynie piłkarskim organizowanym przez nasz UKS we współpracy z Popradem Rytro. Zapraszamy!