Sokoliki 2010 na podium w Brzeznej!

Grupa trener Pawła nie zwalnia tempa! Tym razem wzięliśmy udział w turnieju z cyklu"Aktywni w czasie ferii"o Puchar PrezesaLKSGród Podegrodzie, który odbył się wBrzeznej.

Wystartowało tam aż 9 drużyn, z czego jedna ze Słowacji (SKNowaLubovnia). Podziękowania dla organizatorów za zaproszenie i możliwość gry.

Nasza drużyna od samego początku bardzo dobrze grała, wygrywając w fazie grupowej z Dunajcem Nowy Sącz oraz Mineralnymi Krynica-Zdrój nie tracąc ani jednej bramki. W rywalizacji o miejsca 1-3 pokonaliśmy drużynę Gol Łososina i przegraliśmy w ostatnim meczu nieznacznie 1-2 z AP Wielogłowy, która wygrała cały turniej. Sokoliki na drugim miejscu z bilansem 3 wygranych i jednej porażki.

Wielkie brawa dla chłopców za bardzo dobrą realizację założeń w tym turnieju. Cała drużyna starała się przenieść na boisko,to czegouczymy się w ostatnim czasie na treningach i efekty są zadowalające.

Wyróżnienie dla Jakuba"Gugiego"Chochorowskiego(rocznik 2011), który grał jak z nut i strzelił aż 5 bramek. Brawo Kuba!

Sokoliki wystąpiły w składzie:

SzarataDawid - TomasiakMarcin,ŁubikKuba, Bochniarz Tomasz, Trojan Kuba, Barnach Karol,ZarabskiMateusz, Stawarski Staszek, Jeziorek Adam, Olszowski Karol iChochorowskiJakub - trenerPawełMarduła

Cały czas zapraszamy chętnych do gry i treningów z rocznika 2010/11.

Informacje u trenera pod numerem 505752007