Udany weekend grupy 2010, podium w Rytrze!

Podopieczni trenera Pawła z roczników 2010 i 2011 przez ostatni weekend mieli okazję do pokazania swoich umiejętności.
W sobotę 20 stycznia udaliśmy się do Łukowicy gdzie gramy w lidze traktor4x4. Dzięki ciekawej formule gier gdzie gramy 15 minut meczu ligowego oraz 12 minut meczu towarzyskiego trener mógł sprawdzić na parkiecie czterech zawodników z grupy B. Zarówno oni, jak i pozostali z grupy A spisali się znakomicie, wygrywając 3 mecze z Płomieniem Limanowa, Uranem Łukowica iGrizzliesBarcice i tylko raz przegrywając 1-2 z drużyną Korony Beskidu. Sokoliki wystąpiły w składzie: Barnach Karol, Czyżycki Bartosz, Stawiarski Olek, Stawiarski Staszek, Tomasiak Marcin, Tomasiak Ewelina, Trojan Jakub,ŁubikJakub,ChochorowskiJakub,SzarataDawid, Bochniarz Tomasz, oraz z grupy B; Jeziorek Adam, Szewczyk Szymon, Olszowski Karol i MaksSarata.
Następny dzień przyniósł kolejny wyjazd, tym razem w mniejszym gronie i do pobliskiego Rytra gdzie trenujemy w każdą środę. W Turnieju Al-PlastCup 2018 udział wzięło aż 9 drużyn.
Był to rewelacyjny turniej w wykonaniu naszych kibiców, nie dość, że najgłośniej wspierali naszą drużynę, to jeszcze kibicowali sąsiadom z Popradu Rytro. Cała drużyna dziękuje za obecność!
W przerwie między meczami rodzice zaserwowali nam smaczny tort, a świętowaliśmy urodziny Staszka Stawiarskiego, DawidaSzaratyoraz Adama Jeziorka.
Co do gry podopiecznych trenera Pawła to po słabszym początku turnieju, z każdym meczem rozkręcaliśmy się, aby zając pierwsze miejsce w fazie grupowej i awansując do Ligi Mistrzów.
W drugiej fazie rozgrywek pokonaliśmy Poprad Muszyna i zremisowaliśmy z Dunajcem oraz Kolejarzem. W tym ostatnim meczu obie drużyny pokazały 12 minut gry na wysokim poziomie, za co wszyscy otrzymali gromkie brawa. Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na 3 miejscu za Dunajcem i Kolejarzem.
Mimo zajęcia wysokiego miejsca to nasza gra mogła przysporzyć mieszane uczucia. Rewelacyjnie zagraliśmy w obronie, natomiast w ataku zdecydowanie był to nasz słabszy dzień. Brawa dla Adama Jeziorka, który pierwszy raz był na takim turnieju i pokazał się z bardzo dobrej strony.
Szczególne brawa dla DawidaSzaraty, którego organizatorzy wybrali najlepszym bramkarzem całego turnieju! W siedmiu grach wyciągał piłkę z siatki tylko raz i to w ostatnim meczu! Brawo Dawid!
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i świetnie zorganizowany turniej.