Sokoliki 2011 na turnieju w Łukowicy!

Chłopcy z rocznika 2011 wraz z trenerem Pawłem udali się siódmego Stycznia do Łukowicy na turniej piłkarski organizowany przez tamtejszy Uran. Dziękujemy za zaproszenie i cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak dobrze zorganizowanej zabawie oraz zmierzyć się z rówieśnikami z Uranu Łukowica, Dobrej, Sandecji, Płomienia Limanowa i Korony Beskidu. Turniej toczył się równolegle na dwóch boiskach, gdzie graliśmy 3+1 co dało możliwość częstego kontaktu z piłką oraz zaowocowało wieloma bramkami.

Nasi mali piłkarze spisali się rewelacyjnie wygrywając niemal wszystkie mecze! Strzelając aż 32 gole, tracąc przy tym tylko osiem. Wielkie brawa dla Jakuba Chochorowskiego, który szalał na boisku jak Messi na murawie, strzelając aż 18 goli. Podziękowania należą się również rodzicom za gorący doping!

Wszyscy chłopcy trenują w grupach trenera Pawła 2010A i B ze starszymi kolegami.

Skład drużyny:

Batko Radosław

Jawor Bartłomiej

Chochorowski Bartłomiej

Stawiarski Aleksander

Chochorowski Jakub

Czyżycki Bartosz

Głębocki Jan

Zapraszamy chłopców i dziewczynki urodzonych w latach 2010-11, którzy chcą do nas dołączyć, kto wie może właśnie TY będziesz nowym Lewandowskim. Zapraszamy w poniedziałki 18.45 sala LO w Starym Saczu oraz środy 17.30 hala w Rytrze. Trener Paweł Marduła 505752007