Najmłodsza grupa! (2010 i młodsi) ważne informacje!

Najmłodsza grupa Sokolikowa trenera Pawła!

Od Poniedziałku dzieci będą podzielone na dwie grupy.

Grupa I "Przedszkolaki" zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w 2011 i 2012 roku oraz osoby z 2010. które na zajęciach będą pierwszy lub drugi raz. ZAJĘCIA W PONIEDZIAŁEK w godzinach 17.00-18.00 na boisku Sokoła.

Grupa II "Skrzaty" zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w 2009 i 2010 roku. Wszystkie dzieci, które będą pierwszy lub drugi raz na zajęciach zapraszam na grupę młodszą. TRENING w PONIEDZIAŁEK w godzinach 18.00-19.15 na boisku Sokoła.

UWAGA! Jeżeli godziny treningów kolidują z innymi zajęciami można przyjść z dzieckiem na drugą grupę. Jeżeli któryś z rodziców przywozi więcej dzieci z różnych grup bardzo proszę o zgłoszenie tej informacji do trenera. Będę starał się ułożyć podział tak aby było korzystnie również dla rodzica.

Ważne!

Część z Państwa dostało SMS z godziną treningu Waszego dziecka, bardzo proszę stosować się do tych godzin.

BARDZO Proszę o dostarczanie  deklaracji członkowskich na których jest również nr. telefonu potrzebny do kontaktu.

W Poniedziałek jest również przewidziane zebranie dla rodziców o godzinie 18.00 bardzo proszę o obecność przynajmniej jednego rodzica, w razie złej pogody i odwołanych zajęć zebranie ODBĘDZIE się w budynku klubu.

Jeżeli coś jest niejasne lub mają Państwo pytania proszę o kontakt telefoniczny:

505752007 Trener Paweł Marduła