Debiut ligowy Sokolików 2005/2006 - tr. Kuby

W sobotę 3 września na stadionie MKS Sokół odbył się premierowy mecz Sokolików 2005/2006 w III Lidze Młodzików. Nasza drużyna występuje pod nazwą Sokół II i rywalizuje ze straszym rocznikiem (młodzik to nominalnie zawodnicy urodzeni w latach 2004/2005). Pierwszym przeciwnikiem okazali się "sąsiedzi zza miedzy" - zespół Bariczanki. Drużyna Sokoła szybko objęła dwubramkowe prowadzenie, po golach Artura Brzozowskiego. Dużo ciekawych akcji, popisy induwidualne z obudwu stron, ambicja - tym wszystkim zawodnicy zachwycali licznie zgromadzonych kibiców. Barciczanka, która dosyć wyraźnie przeważała warunkami fizycznymi, dopięła swego i zdobyła bramkę kontaktową. Błyskawicznie kolejne trafienie zanotował Artur, który tego dnia był nie do zatrzymania. Końcowe fragmenty obydwu części spotkania należały do gości, w nasze szeregi wkradało się zmęczenie, które wynikało głownie z różnicy wieku. Licznik bramek po stronie Sokoła zatrzymał się tego dnia na 4, a strzelcem kolejnej nie kto inny jak ...Artur Brzozowski:) Barciczanka ambitnie "goniła wynik" i od stanu 4-2 doprowadza do remisu. Niestety w ostatnich minutach spotkania (w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach) tracimy decydującą bramkę i ostatecznie minimalnie przegrywamy 4-5. Ale nie wynik jest tutaj najważniejszy... Młodzi zawodnicy Sokolików/Sokoła pokazali swój potencjał, zachwycali ambicją, umiejętnościami technicznymi i zdobyli kolejne cenne doświadczenie w swojej piłkarskiej karierze, które zaprocentuje w przyszłości. Brawa za walkę i ogromną dawkę emocji !

Kadra Sokoła II: Kantor Mateusz, Citak Mateusz, Brzozowski Artur, Nosal Kamil, Gruca Bartek, Sikoński Kuba, Gancarczyk Karol, Tokarczyk Max, Gargula Szymon, Leśniak Mateusz, Fudala Kamil, Migacz Bartek, Buchman Szymon, Barnach Krystian, Ogorzałek Kuba.

Sokoliki The Best!  Trener Kuba