Zakończenie Minimistrzostw Deichmann!

Z uśmiechem na ustach zawodnicy rocznika 2010/11 kończą rozgrywki Minimistrzostw Deichmann, które odbywały się w niedzielne popołudnia na obiektach KS Helena Nowy Sącz.

Grupa trenera Pawła wystąpiła pod barwami reprezentacji Holandii i Madagaskaru w kategorii U-9, czyli rywalizowaliśmy głównie z drużynami od nas starszymi. Holandia zagrała bardzo dobre zawody, strzelając wiele pięknych bramek i plasując się w czołówce swojej grupy, w klasyfikacji strzelców, aż 2 naszych zawodników znalazło się w czołówce. Drużyna Madagaskaru złożona w większości z zawodników, dla których był to pierwszy turniej, spisywała się z meczu na mecz coraz lepiej. Pokazuje to, że rozgrywki te nie tylko bawią,ale również uczą. Podziękowania dla naszych najlepszych kibiców - rodziców!