Wyjazd na TURNIEJ Z PODWÓRKA NA STADION!

24.10.2017r. pięć drużyn Skolików jedzie na rozgrywki eliminacyjne do TURNIEJU Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU.

Zawody odbędą się w Nowym Sączu na ulicy Lwowskiej (obok Miasteczka Galicyjskiego).

Sokoliki reprezentować będzie pięć drużyn:

Trzy z rocznika 2010/11 (trener Paweł) oraz dwie z rocznika 2008 (trenerzy Robert i Krzysztof).

Wyjazd planujemy o godzinie 8.30 autokarem spod klubu Sokół na ul. Bandurskiego. Powrót około godziny 15.00.

Ważne informacje dla uczestników! Głównie z grup trenera Pawła, ponieważ będzie to dla niektórych pierwszy samodzielny wyjazd na zawody.

1. ZBIÓRKA:

Dziecko należy dostarczyć pod budynek klubu między 7.30 a 8.25, jeśli będzie potrzeba to trener może być dostępny wcześniej, ale prosimy wcześniej o informację.

2. STRÓJ:

Z uwagi na zapowiadającą się niekorzystną pogodę, prosimy ubrać dziecko w wygodny dres, w którym można będzie grać (jak na trening). Koszulki klubowe rozdamy we wtorek i dzieci założą je na dres. Dodatkowo ważne, aby dzieci miały kurtki, a w razie konieczności czapki. Buty piłkarskie proszę spakować do plecaka, a na czas przejazdu dzieci powinny mieć wygodne buty na zmianę.

3. CO DO PLECAKA?:

Najważniejsze rzeczy to woda do picia i kanapki. Bardzo prosimy, aby nie pakować dzieci jak na wycieczkę (ograniczamy słodycze). Dodatkowo zalecane jest, aby dzieci miały w plecakach legitymację lub dokument tożsamości.

Na miejscu będzie cały czas dostępny autobus, gdzie będziemy mogli schować plecaki i kurtki na czas gry.

4. ROZGRYWKI:

Dlaczego jadą prawie wszyscy? Dla niektórych dzieci będzie to debiut na zawodach piłkarskich, będą mogli tam zagrać w piłkę z innymi drużynami mecz prowadzony przez profesjonalnego sędziego. Dzieci będą miały okazje zobaczyć to wszystko oraz poczuć atmosferę prawdziwego meczu piłkarskiego. Wyjazd bez rodziców będzie też idealnym momentem na początek usamodzielniania dzieci.

Proszę pamiętać, że wyjazd ten traktowany jest jako dobra zabawa!

​5. POWRÓT:

​Zakończenie turnieju zaplanowane jest na godzinę 15.00. Jeśli uda się skończyć wcześniej przejedziemy do Starego Sącza i wraz z trenerami będziemy czekać na rodziców na Orliku, gdzie na czas oczekiwania zorganizujemy dodatkowe zajęcia.

​Wszyscy dostaną sms z planowaną godziną powrotu.

Podział na drużyny osób zgłoszonych, które złożyły deklaracje. Grupa 2010.

Sokoliki A (koszulki Deichmanna)

1. Dawid Szarata

8. Błażej Pierzchała

9. Bartek Jawor

10. Paweł Fijałkowski

Pozostałe informacje  pytania prosimy  zadawać telefonicznie.

Trenerzy!