Turniej o Puchar Jesieni

Jak co roku Sokoliki zapraszają w dniu 1 października na Turniej o Puchar Jesieni. Rozgrywki toczone będą w dwóch grupach wiekowych, tj. U-10 (rocznik 2007) i U-9 (rocznik 2008).

W tym roku odbędzie się on na naszych nowych terenach treningowych. Dzięki władzom Starego Sącza, Sokoliki otrzymały do treningów pięknie zadbane boisko razem z zapleczem lokalowym na tzw. Gliniku. Turniej więc tegoroczny będzie zarazem oficjalną inauguracją Areny "GLINIK"!

Szczegóły:

Zaprosiliśmy na ten Turniej zaprzyjaźnione szkółki i kluby, tj. Poprad Rytro, UKS Muszynianka, UKS GOL Łącko. UKS Sokoliki w tym turnieju wystawią po dwie drużyny w każdej grupie. Otwarcie i pierwsze mecze zaplanowaliśmy na godzinę 9.00, zakończenie przewidujemy na godz. 13.00.

Po turnieju (a może nawet już w trakcie jego trwania) mamy zamiar urządzić ostatnie już chyba w tym roku grillowanie.

Zapraszamy serdecznie Sokoliki, Sokolikowych Rodziców oraz wszystkich starosądeckiej kibiców dziecięcej piłki.

rm