Turniej Kolejarza Stróże dla najmłodszych w Rytrze!

Uwaga Maluchy!

Na sobotę 28 lutego, Sokoliki dostały zaproszenie na turniej do Rytra, który organizowany będzie przez Akademię Kolejarza Stróże. "Kogucikom" udało się zaprosić kilka dość mocnych drużyn z rocznika 2007/2008. My pojedziemy zaprezentować się głównie rocznikiem 2008, jednak ze względu na mocną obsadę całości, postanowiliśmy zaprosić zabrać 3-ech chłopców z rocznika 2007. Na godz. 8.45 na hale w Rytrze prosimy o stawienie się następujących Sokolików: Dąbrowski Kamil, Izworski Filip, Jurek Kamil, Mamala Filip, Opyd Mikołaj, Szczypta Bartosz, Załubski Jakub, Talar Karol, Pogwizd Filip, Szczurek Szymon, Buchman Kamil, Walczak Szymon. Zabieramy dres klubowy i buty do gry na hali. Turniej ma potrwać do godz. 15. Organizator przewiduje poczęstunek, ale ponieważ trwać całość będzie dość długo, dlatego zabieramy coś do picia i kanapki.

Jeśli ktoś z rodziców miałby problem, żeby dziecko dowieźć lub odebrać proszę się kontaktować z p.Robertem. Zabierzemy Sokolika ze Starego Sącza i odstawimy do domu.

Z kilkoma Rodzicami już się skontaktowaliśmy i mamy potwierdzenie udziału. Bardzo proszę o kontakt tych, do których nie udało mi się dodzwonić i potwierdzenie, bądź odmowę uczestnictwa.

rm