Sukces rocznika 2006 :)

W sobotę 21 marca chłopcy z rocznika 2006 wzięli udział w bardzo ciekawym turnieju „Pod balonem” w Szalowej. W turnieju uczestniczyło 8 zespołów:

• AP GOAL

• Akademia Kolejarz

• Dunajec Nowy Sącz I

• AP Limanowa

• Sokoliki Stary Sącz

• Sandecja Nowy Sącz

• Dunajec Nowy Sącz II

• Halny Kamienica

• Pierwsze wejście na sztuczną murawę zaowocowało 4 miejscem, które trzeba uznać za dobry wynik, tym bardziej, że przeciwnicy z najwyższej półki . Pierwszy mecz rozegraliśmy z jednym z faworytów całego turnieju Sandecją Nowy Sącz, której ulegliśmy 0:9. Jednak po porażce w pierwszym meczu Sokoliki grali już zdecydowanie lepiej i wygrały drugi mecz z Halnym Kamienica 3:2. Ostatnim pojedynkiem w grupie był mecz z Dunajcem Nowy Sącz II, który po bardzo wyrównanej grze zakończył się remisem, co dało nam upragniony awans do półfinału. Niestety zabrakło sił na kolejne mecze, w których przegraliśmy o finał z Dunajcem Nowy Sącz I oraz o trzecie miejsce z AP Limanowa.

Specjalnym gościem turnieju był wielokrotny reprezentant polski Jacek Krzynówek, który wręczał medale oraz gratulował wszystkim młodym piłkarzom.

Końcowa Klasyfikacja:

1. Dunajec Nowy Sącz I
    2. Akademia Sandecja Nowy Sącz
    3. AP Limanowa
    4. Sokoliki Stary Sącz
    5. Halny Kamienica
    6. AP Goal
    7. Dunajec Nowy Sącz II
    8. Kolejarz Stróże

Sokoliki 2006 w składzie: Kacper Zapała, Patryk Jawor, Kamil Buchman, Konrad Setlak, Bartek Grabek, Arek Świgut, Karol Słowik, Bartek Gruca.

Trener: Tomasz Jasiurkowski