Srebrne Sokoliki 2006 - Turniej w Łącku - Dzień Dziecka 2017

W upalne sobotnie popołudnie (03.06) Sokoliki 2006 wybrały się do Łącka na III. Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka. W poprzedniej edycji tej imprezy udało nam się zdobyć pierwsze miejsce. Tegoroczne zmagania w roczniku 2006 zgromadziły 6 drużyn, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". Wyniki Sokolików 2006: Sokoliki - Uran Łukowica 1-2, Sokoliki - Korona Beskidu 3-1, Sokoliki - Akademia Sportu Grizzlies 4-0, Sokoliki - UKS GOL Łącko 7-3, Sokoliki - KS Zabełcze 4-1. Kończymy zmagania z 4 zwycięstwami i 1 porażką, stosunek bramek 19-7 :) Do końcowego zwycięstwa zabrakło dokładnie jednej bramki w meczu z Uranem. Pechowa porażka w inauguracyjnym spotkaniu z kolegami z Łukowicy okazała się decydująca w końcowej klasyfikacji turnieju: 1. Uran Łukowica 13 pkt, 2. Sokoliki Stary Sącz 12 pkt, 3. Korona Beskidu 5 pkt, 4. KS Zabełcze 5 pkt, 5. UKS GOL Łącko 4 pkt, 6. Akademia Sportu Grizzlies 0 pkt. "Królem strzelców" w turnieju rocznika 2006 został nasz zawodnik Michał Wastag (9 bramek) :) Brawa dla całej ekipy !

Kadra Sokolików 2006: Migacz B., Sawicki O., Sikoński J., Słowik K., Leśniak M., Wastag M., Jawor P., Kantor M., Brzozowski A. Trener: Kuba Bober

Sokoliki The Best !