Sokoliki Winter Cup 2017

W ostatnia sobotę (11 marca) na hali przy Zespole Szkół w Barcicach, miał miejsce I Festyn Piłkarski Sokoliki Winter Cup. Najmłodsi adepci futbolowego rzemiosła z rocznika 2010 sprawdzali swoje umiejętności przy pełnych i żywiołowo reagujących trybunach. W Festynie udział wzięło sześć drużyn: Uran Łukowica, Budowlani Jazowsko i po dwie reprezentacje barcickich Grizzlies i starosądeckich Sokolików.
Turniej składał się z dwóch części. Zaproszone ekipy grały systemem każdy z każdym, a pomiędzy zaciętymi meczami sprawdzały swoje umiejętności na trzech polach do konkurencji technicznych. W pierwszej części obejrzeliśmy dużo ładnych akcji, strzałów i parad bramkarskich. Wszystko to nagradzane było gromkimi brawami, a uśmiech i atmosfera świetnej zabawy towarzyszyła wszystkim od samego początku, aż do ceremonii wręczenie pamiątkowych medali. W konkurencjach technicznych najlepszymi okazali się i statuetkę Super Sokolika otrzymali Jasiek Głębocki (celność) i Kuba Trojan (slalom na czas) z Sokolików, Kacper Janczak z Grizzlies. Tytuł Super Turbo Sokolika za największą ilość punktów we wszystkich trzech konkurencjach wywalczył Adrian Dyrek z Łukowicy.

Serdeczne podziękowania składamy Dyrekcji Zespołu Szkół w Barcicach za udostępnienie hali, juniorom Sokoła - Adrianowi, Przemkowi, Wojtkowi i Michałowi za pomoc w organizacji, no i oczywiście wszystkim Rodzicom za przybycie i wspaniałą atmosferę.
Do zobaczenia na kolejnym Sokolikowym Festynie!