Sokoliki 2010 na pierwszym turnieju!

W niedzielę 05 marca grupa trenera Pawła (SKRZATY) z rocznika 2010 wzięła udział w swoim pierwszym turnieju piłkarskim w Łukowicy, zorganizowany przez miejscowy Uran.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn (Sokoliki, Uran I, Uran II, AP Wielogłowy, Laskovia, Halny). Rywalizowaliśmy systemem każdy z każdy co dało nam wiele gry i dużo nowych doświadczeń. Organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji co sprawiło że każdy zawodnik poczuł się jak zwycięzca.

Jeśli chodzi o nasz zespół to wszyscy chłopcy byli zmęczeni ale i bardzo zadowoleni. Chłopcy pokazali na boisku efekty naszej ponad półrocznej pracy, strzelając piękne bramki, i pokazując genialne cieszynkiJ.

Rodzice – na piątkę. Świetny pozytywny doping i uśmiechy na ustach. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Co do samej gry naszych Sokolików to posmakowaliśmy porażki, remisu i zwycięstwa. Nie wynik jest najważniejszy a sama gra, a ta się wszystkim bardzo podobała, chłopcy pokazali duże zaangażowanie i to co się do tej pory nauczyli na zajęciach.

Dla trenera była to doskonała okazja aby porównać grupę z rówieśnikami z innych szkółek.

Przypominamy że kolejny turniej już w najbliższą sobotę w Barcicach organizowany przez nasz klub.