Sokół II - KS Zabełcze 5-0

"5 bramek w 15 minut" ... tak można podsumować spotkanie z kolegami z Zabełcza. Z powodu ciężkich warunków atmosferycznych (oberwanie chmury, burza) sędzia zdecydował się zakończyć spotkanie po upływie zaledwie kwadransa. Wystarczyło to jednak do zdobycia 5 goli, które były najmniejszym wymiarem kary dla przeciwnika. Zdecydowana przewaga zawodników Sokoła na całym boisku nie ulegała wątpliwości ani przez chwilę. Do końca ligi zostało jedno spotkanie, rewanż w Muszynie, którego wynik nie zmieni już układu tabeli. Zasłużenie kończymy na 3 miejscu, zdobywając cenne doświadczenie ligowe, które będzie procentować w przyszłości. Gra przeciw starszym kolegom nie była łatwa, ale zwycięstwa przyniosły podwójną satysfakcję.

III liga młodzika
Miejsce Zespół
1 Muszynianka Tylicz
2 Dunajec NS
3 Sokół II
4 Barciczanka
5 Łosoś
6 Victoria
7 Zabełcze

Kadra Sokoła II: Chlipała W., Sikoński J., Chorążewski F., Ogorzałek J., Tokarczyk M., Wastag M., Chlipała J., Kantor M., Brzozowski A., Słowik K., Jawor P., Leśniak M., Barnach K., Buchman Sz., Trener: Bober K.

Sokoliki The Best !!!