Nowy sezon czas zacząć!

Mija lipiec, sierpień tuż tuż. Czas zacząć nowy sezon futbolowy i nasze zajęcia. Mamy już wstępny plan treningowy na przyszły tydzień. Wszystkie treningi na początek będą odbywały się na terenie przy MKS Sokół, tj. orlik lub boisko. Piłkę nożną uprawiać będziemy w sześciu grupach wiekowych. Zaczynając od najmłodszych wygląda on następująco:

Trener Paweł Marduła rekrutuje nowe dwie grupy treningowe i zaprasza dzieci z roczników 2010 i 2011 w poniedziałek 1 sierpnia na godz. 18.00. Na tych zajęciach przedstawiony będzie dalszy harmonogram.

Na poniedziałek 1 sierpnia i tez na godz. 18.00 zaprasza również trener Tomek Popiela grupę byłych juz "najmłodszych" i byłych oczywiście "przedszkolaków", czyli rocznik 2009. Drugim dniem treningowym tej grupy będą jak na razie czwartki, godz. 16.30.

Dość poważnym zmianom ulegną grupy 2008 i 2007. W pierwszych jednak tygodniach sierpnia spotykamy się w starych "składach". Rocznik 2008 przychodzi (tr. Krzysiek i Robert) tak, jak w poprzednim sezonie, tj. we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Z grupą 2007 pracować będzie w tym sezonie trener Maciek Mamak. Termin pierwszego treningu podany będzie już bezpośrednio przez trenera w  najbliższy weekend. Prosimy uważnie śledzić nasze strony.

Trener Kuba Bober sms-owo skontaktuje się z całą grupą 2006. Wg naszych wstępnych założeń grupa ta będzie najstarszą w Klubie i będzie wzorem lat poprzednich reprezentować starosądecki futbol w lidze młodzików pod nazwą MKS Sokół II. Szczegóły w późniejszym terminie.

Grupa 2005, co do zasady (jak co roku najstarsze nasze roczniki) przechodzi do treningu do młodzika w MKS Sokół. Dla chłopców, którzy nie zostaną zaproszeni do treningu z pierwsza drużyną Sokoła, oczywiście będzie miejsce w UKS Sokoliki. Będą oni trenować z grupa 2006 i grać jako Sokół II.

Przypominamy, że na trening stawiamy się punktualnie. Ze sobą koniecznie zabieramy coś do picia (najlepiej woda mineralna, unikajmy sztucznych gazowanych napojów słodzonych), buty do gry w piłkę (uczymy w domu dzieci wiązać buty!), koszulkę do przebrania po treningu.

Pod koniec sierpnia odbędą się zebrania organizacyjne w każdej grupie.

rm