Niepokonane Sokoliki, czyli Liga Popradzka (Młodsza) w Rytrze

W sobotę 6-ego lutego Sokoliki 2007 i 2008 brały udział w kolejnym miniturnieju w ramach "młodszej" Ligi Popradzkiej. Oprócz naszych chłopców grały dwie drużyny ryterskiego Popradu i trzy ekipy łąckiej szkółki GOL. Tym razem każda z drużyn rozegrała po 4 mecze, których wyniki, jak pewnie wiedzą wszyscy, składają się na ogólną tabelę Ligi.

Bardzo dobrze pokazały się obie grupy Sokolików - żadna z nich nie zanotowała porażki, straciły tylko po 1 bramce i ostatecznie zajęły miejsca 1 (2007) i 3 (2008). Na podium przedzieliła ich najstarsza ekipa (2007) ze Szkółki Piłkarskiej GOL. Na taką pozycję "starszych" złożyły się 3 wygrane i jeden remis, a u młodszych były to 3 remisy i jedna wygrana. Wiadomo jednak, że w najmłodszych grupach wiekowych wynik cieszy bardzo, bo w końcu po to się trenuje, żeby wygrywać, ale nie jest to rzecz w najważniejsza. Ważne jest bowiem, byśmy to, czego się uczymy potrafili zastosować na boisku. Pod tym względem wracaliśmy w Rytra bardzo zadowoleni, bo widzimy, że Sokoliki, najprościej mówiąc, ...idą do przodu! Tak pod względem umiejętności piłkarskich, jak i pod względem organizacji swojej gry.

Na koniec koniecznie musimy podkreślić wspaniałą organizację turnieju i gorącą atmosferę na trybunach! Trzeba było widzieć ten gorący doping podczas meczu obu ryterskich ekip (wygrali młodsi!). Jak dowiedzieliśmy się, wszystko to, co nas w sobotę spotkało - pyszny poczęstunek i wspaniała atmosfera, to zasługa rodziców tworzących razem z Bartkiem Stokłosą podwaliny Popradu. Wielkie brawa! Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania, gratulujemy, dziękujemy i życzymy powodzenia!

rm

ps. Tym razem, relacja bez materiału foto. Ot, jedna fotka, a i to kiepskiej jakości ;)