KS Zabełcze - Sokół II 1-15

W sobotnie popołudnie (15.X) ekipa Sokoła II udała się na kolejne spotkanie w ramach III Ligi Młodzika. Tego dnia rywalem była drużyna z Zabełcza. Starosądeczanie rozpoczęli mecz mocnym uderzeniem i już do przerwy prowadzili 10-1. Druga odsłona to dalsza dominacja Sokoła, przypięczętowana kolejnymi 5 bramkami. Wysoki wynik to efekt przewagi w każdym elemencie piłkarskiego kunsztu. Gospodarze czasem próbowali "odgryźć się" kontraatakiem, czego efektem było honorowe trafienie ambitnego napastnika Zabełcza.
Kadra Sokoła II:  Chlipała Wojciech, Maciuszek Konrad, Gancarczyk Karol, Buchman Szymon, Ogorzałek Jakub, Pierzga Luca, Tokarczyk Max, Wastag Michał, Chlipała Jurek, Sikoński Jakub, Brzozowski Artur, Chorążewski Filip, Gruca Bartek, Leśniak Miłosz, Słowik Karol, Jawor Patryk.