Koniec rekrutacji i zamówień na dresy

Październik się kończy, kończy się też czas na próbowanie sił w gronie Sokolików. Serdecznie witamy tych z Was, którzy postanowili być z nami i kontynuować zaczętą w sierpniu zabawę. Każda z grup treningowy liczy ponad 20 piłkarzy. Kończymy już niestety nabór do grup: przedszkolaków oraz w rocznikach 2005, 2004 no i oczywiście do grupy młodzika. Prosimy o poważne podejście i określenie się oraz potwierdzenie uczęszczania na treningi dla grupy 2006-07 trenera Kuby. Dzieci w grupie zapisanych jest dużo, a frekwencja nie idzie w tym w parze. Dodatkowo proszę też osoby, które nie zostały jeszcze członkami naszego Klubu, o składanie deklaracji członkowskich, a także uzupełnienie zaległych składek członkowskich. Przypominam, że od września składka wynosi 30 zł.

Sokolikowych Rodziców (zwłaszcza dzieci z grupy 2006-07) bardzo proszę również o potwierdzenie złożenia zamówienia na zakup dresu i ortalionu. Jeśli dziecko jest chore lub nie może przyjść na trening, dresy do obejrzenia i przymiarki są w budynku Klubu. Rzecz dotyczy oczywiście tych z Was, którzy potwierdzenia nie złożyli. Chcemy ostatecznie zakończyć proces przymiarek i złożyć całościowe zamówienie.

rm