Grupa 2010 zaczyna ligę halową!

Uran Łukowica jest organizatorem Halowej Ligi 2010 Traktor 4x4. Udział biorą udział również Sokoliki trenera Pawła.

W rywalizacji udział wezmą również: Uran Łukowica, Dunajec A Nowy Sącz, Dunajec B Nowy Sącz, Płomień Limanowa, Bart-Gol Tęgoborze, Sandecja Nowy Sącz, Kolejarz Stróże, Korona Beskidu, Grizzlies Barcice.

Sokoliki zaczynają rywalizację już 2 grudnia a kolejne zjazdy z naszym udziałem odbędą się:

20 stycznia, 10 lutego, 3 marca i 17/18 marca.

Zawody te będą mieć ciekawą formułę, która zakłada 15 minutowe mecze ligowe oraz 12 minutowy sparing ze wszystkimi drużynami. Dzięki temu okazję do pokazania swoich umiejętności będą mieli okazję zawodnicy z grupy A oraz kilku z grupy B.

Wszystkie mecze odbywać się będą na sali gimnastycznej w Łukowicy (wjazd od stacji paliw).

Lista powołanych na pierwszy zjazd (2 grudnia).