Bardzo dobry występ Sokolików U-7 na Gorczańska CUP!

Drużyna Sokolików złożona z chłopców urodzonych w 2011 i 2012 roku wzięła udział w turnieju GORCZAŃSKA CUP zorganizowanym przez Uran Łukowica. Turniej odbył się w dzień dziecka pierwszego czerwca przy pięknej słonecznej pogodzie. Wszystkie drużyny chłodziły i nawadniały się wodą Gorczańska, która była głównym sponsorem rozgrywek.
Wielkie brawa dla organizatorów za kawał dobrej roboty włożonej w przygotowanie zawodów. Świetna atmosfera, dużo grania, niewielkie przerwy i mnóstwo uśmiechu i radości najmłodszych. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w tej zabawie, bo tak można nazwać rywalizację w tej kategorii wiekowej. Była to kolejna okazja do pokazania swoich umiejętności boiskowych przez najmłodszych adeptów futbolu, jak również próba wytrzymałości gry w pełnym słońcu.
Sokoliki pod dowództwem trenera Pawła wystąpiły w składzie:
Jakub Chochorowski(2011), Radek Batko(2011), Jan Głębocki(2011), Aleksander Stawiarski(2011), Piotr Tomasiak(2011), Bartosz Czyżycki(2011), Julian Lachowski (2012), Wiktor Korona(2012), Bartek Stawiarski(2012), Antek Molanda(2012). Wielkie brawa dla chłopców z rocznika 2012 (grupa trenera Kuby) za wsparcie i kawał dobrej gry.

W rozgrywkach wzięło udział 24 drużyn, podzielonych na 4 grupy gdzie rywalizowaliśmy każdy z każdym.Kolejnym etapem były awanse do poszczególnych grup – Liga Mistrzów, Liga Europy, PremierLeaguei Ekstraklasa, według zajętych miejsc.

W turnieju wzięły udział drużyny takie jak: Uran Łukowica, Płomień Limanowa, Sandecja Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz, Okcimski Brzesko, Elita Brzesko, Korona Beskidu, Mineralni Krynica, Orbita Bukowno, DAP Kielce, Kolejarz Stróże, Orkan Szczyrzyc, Orkan Niedźwiedź, Gol Łącko, Poprad Rytro, Skalanka Skała i LKS Mordarka.

Nasza drużyna w fazie grupowej zajęła pierwsze miejsce w grupie zaczynając od remisu a później wygrywając wszystkie spotkania. Tym samym awansowaliśmy do Ligi Mistrzów, tam mimo dużego zmęczenie również spisaliśmy bardzo dobrze. Ostatecznie nasze Sokoliki zajęły miejsce w ścisłej czołówce wśród 24 drużyn. Sokoliki the best tak było i jest!